e-parke.com.tr' de satılan tüm ürünler, üretici, ithalatçı veya distiribütör firmaların garantisi kapsamındadır.

Mağazalarımızdan yaptığınız alışverişlerinizin iade işlemleri için; size en yakın mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ambalajı/paketi açılmamış/kullanılmamış ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 10 (on) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayarak iade edebilirsiniz. Cayma Hakkı Kullanılamayacak ürünler ile kusurlu/arızalı ürünler bu kapsamda iade alınamamaktadır.

Cayma hakkı kullanımı mevzuat gereği tüketici sıfatı ile yapılan alımlarda geçerli olup ticari veya kurumsal alımlarda geçerli değildir.

Kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür.Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilirsiniz.Hasar tespit belgesini düzenletmezseniz üründeki sorunun mağaza veya kargo kaynaklı olduğunu ispatlamanız mümkün değildir. Bu nedenle mutlaka tutanak tutturmalısınız.

Garanti kapsamındaki tüm ürünler için değişim işlemleri üretici, distribütör tarafıdan yapılmaktadır.

Herhangi bir sebep ile, müşteri tarafından taşınan ve taşıma kaynaklı hasar oluşan ürünlerde sorumluluk müşterimize aittir.

Değişim işlemleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'un maddeleri kapsamında yapılabilmektedir.

İade ürünü mağaza veya depomuza gönderdikten sonra, iade işlemi süreci ve ücret iadesi ile ilgili e-posta ve sms aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Ürünlerin ambalajının açık/yırtık veya hasarlı/arızalı olması durumunda iade işlemleri gerçekleştirilemez.